SKĄD POMYSŁ NA TEN KURS?

Wiele z Was pisze do mnie z prośbą o wskazówki i rady dotyczące zarządzania czasem. Przedstawiacie mi to jak wygląda Wasze życie i prosicie o pomoc. A ja zupełnie szczerze przyznaję się Wam, że nie mam czasu odpisywać na wszystkie Wasze mejle, bez względu na to jak bardzo bym to chciała zrobić!

Pomyślałam więc, że warto zebrać moją wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania czasem w jednym spójnym produkcie, który będzie przydatny dla tych z Was, które obecnie miotają się w zbyt dużej ilości obowiązków, mając jednocześnie zbyt małą ilość czasu.

Blog Pani Swojego Czasu jest miejscem, na którym „sprzedaję” Wam swoją wiedzę na temat kobiecego zarządzania czasem w sposób, który pasuje do bloga. Piszę artykuły mniej lub bardziej merytoryczne, okraszone moim (czasem dziwnym) poczuciem humoru i nastrojem, w którym akurat jestem.

Kurs zarządzania czasem jest produktem pełnym merytorycznej wiedzy, wskazówek i instrukcji, dzięki którym krok po kroku uczysz się jak zaprzyjaźnić się z czasem tak, by działał na Twoją korzyść. Jednocześnie możesz być pewna, że nie brak w nich charakteru Pani Swojego Czasu – w końcu stworzyłam go osobiście!

Kurs Czas Pani jest dostępny online, bo wiem, że Panie Swojego Czasu są w całej Polsce, a nie tylko w Krakowie (gdzie ja mieszkam). Mam ambicję, by kurs ten był dostępny dla każdej Kobiety w Polsce, która chce wziąć czas w swoje ręce i zarządzać nim po swojemu!

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ NA TYM KURSIE?

MODUŁ I

PODEJMIJ WYZWANIE

Wprowadzenie do zarządzania czasem dla Kobiet, w którym poznasz Panią Swojego Czasu i przygotujesz się do skoku na głęboką wodę. W module tym poproszę Cię o zainstalowanie kilku programów, które mają Ci pomóc w zarządzaniu czasem, a także analizę swojego dotychczasowego sposobu wykorzystania czasu tak, byś wiedziała, gdzie masz luki, które można zapełnić lub wykorzystać inaczej.

MODUŁ II

CELE I PRIORYTETY

Tutaj odpowiadamy sobie na pytanie PO CO? Po co potrzebujesz więcej czasu? Na co chcesz go wykorzystać? Jak wyznaczać sobie kierunek i działać w zgodzie z tym kierunkiem? Co jest ważne, co ważniejsze, a co najważniejsze?

MODUŁ III

PLANOWANIE CZASU PRACY

Jak zaplanować pracę, by wykonać wszystko z naszej listy? Za co zabrać się najpierw, a co może poczekać? Jak zdecydować, które zadania z listy są naprawdę ważne? Jak oddzielić życie zawodowe od prywatnego jeśli pracujesz w swoim domu? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym module.

MODUŁ IV

ZARZĄDZANIE CZASEM ONLINE

W tym module dostaniesz informacje jak pracować w sieci i nie zginąć. Jak zarządzać swoim czasem, by znalazły się tam działania online, ale nie zjadały Ci Twojego cennego czasu. Dodatkowo wszystkie przydatne strategie w zakresie pracy z Facebookiem i skrzynką mejlową.

MODUŁ V

ASERTYWNOŚĆ I CZAS

Brak asertywności to zmora Kobiet, które nie potrafią odmawiać i biorą na swoje barki za dużo zadań i obowiązków, przez co nie starcza im już czasu dla siebie.

W tym module będę Cię uczyć jak asertywnie odmawiać, jak nie osłabiać swojej asertywności i jak nie zastawiać pułapek na samą siebie.

MODUŁ VI

MOTYWACJA W ZARZĄDZANIU CZASEM

Motywacja to kluczowy element w kobiecym zarządzaniu czasem. Co z tego, że masz listy zadań i plan działań, kiedy nie jesteś w stanie zmotywować się do ich realizacji.

W tym module przedstawię Ci techniki, które pozwolą Ci ruszyć do przodu!

MODUŁ VII

PREZENTY, BONUSY, INSPIRACJE

To moduł podsumowujący cały kurs z prezentami dla Ciebie: motywatory Pani Swojego Czasu, listy zadań, książki i artykuły do przeczytania, linki do zainspirowania.

Dodatkowo mam dla Ciebie listę narzędzi do zarządzania czasem, z których Pani Swojego Czasu korzysta non – stop oraz check –listę dla Ciebie, dzięki której każdego dnia możesz sprawdzić czy dobrze zarządzasz swoim czasem.