KURS DLA KOBIET

CHCĄCYCH WZIĄĆ CZAS W SWOJE RĘCE!

WITAJ!

Domyślam się, że jesteś zainteresowana kursem zarządzania czasem dla Kobiet.

Pozwól, że przedstawię Ci wszystkie najważniejsze informacje na jego temat.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną: 

kontakt@paniswojegoczasu.pl

 

Ola

Pani Swojego Czasu

SKĄD POMYSŁ NA TEN KURS?

Wiele z Was pisze do mnie z prośbą o wskazówki i rady dotyczące zarządzania czasem. Przedstawiacie mi to jak wygląda Wasze życie i prosicie o pomoc. Szczerze przyznaję się Wam, że nie mam czasu odpisywać na wszystkie Wasze mejle, bez względu na to jak bardzo bym chciała to zrobić!

Pomyślałam więc, że warto zebrać moją wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania czasem w jednym spójnym produkcie. Kurs będzie przydatny dla tych z Was, które obecnie miotają się w zbyt dużej ilości obowiązków, mając jednocześnie zbyt małą ilość czasu.

Kurs zarządzania czasem jest produktem pełnym merytorycznej wiedzy, wskazówek i instrukcji. Dzięki moim poradom, krok po kroku nauczysz się jak zaprzyjaźnić się z czasem tak, by działał na Twoją korzyść. Jednocześnie możesz być pewna, że nie brak w nich charakteru Pani Swojego Czasu – w końcu stworzyłam go osobiście!

Kurs Czas Pani jest dostępny online, bo wiem, że Panie Swojego Czasu są w całej Polsce, a nie tylko w Krakowie (gdzie ja mieszkam). Mam ambicję, by kurs ten był dostępny dla każdej Kobiety w Polsce, która chce wziąć czas w swoje ręce i zarządzać nim po swojemu!

DLA KOGO JEST TEN KURS?

To jest kurs dla Kobiet, które chcą wziąć czas i życie w swoje ręce. Dla tych, które nie boją się działania i odpowiedzialności za te działania.

Dla tych, które chcą kreować swoją rzeczywistość, a nie czekać biernie aż coś im się wydarzy w życiu.

JEŚLI

[dt_vc_list]

 • Twoja codzienna lista zadań pęka w szwach.
 • Wiesz, co chcesz osiągnąć w życiu, ale brakuje Ci na to czasu.
 • Jesteś ciągle zabiegana i zagoniona i nie masz chwili na odpoczynek.
 • Jeśli spędzasz większość dnia na „nicnierobieniu” i nie osiągasz swoich celów.
 • Masz sporo do zrobienia, a jednocześnie wszystko odkładasz na ostatnią chwilę.
 • Masz problem z asertywnością i byciem zbyt miłą wobec osób, które zabierają Tobie Twój cenny czas.
 • Masz problem ze zmotywowaniem się do realizowania swoich zadań i osiągania swoich celów.
[/dt_vc_list]

TO TEN KURS JEST DLA CIEBIE!

DLA KOGO NIE JEST TEN KURS?

Uczciwie informuję, że ten kurs NIE JEST dla każdej z Was. Nie jest moim celem sprzedać tych kursów jak najwięcej. Chcę je sprzedać tym osobom, które faktycznie go potrzebują.

W związku z tym ten kurs NIE jest dla Tych z Was, które:

[dt_vc_list]

 • Czytają Panią Swojego Czasu od deski do deski, od czasu jej powstania i sumiennie wdrażają w życie wymieniane tam treści, metody oraz techniki. Być może robicie to powoli, w swoim tempie ale to dobrze – tak ma być. To, czego Wam potrzeba w tej chwili, to skupienia się na tym, co robicie.
 • Nie czytają Pani Swojego Czasu w ogóle bo uważają to za stratę czasu – kurs w takim razie też będzie dla Was tylko stratą czasu.
 • Sądzą, że rozwój osobisty da się osiągnąć w ciągu 10 minut i mniej więcej tyle czasu zamierzacie przeznaczyć na ten kurs. Lojalnie uprzedzam, że spędzisz tu więcej czasu i nie da się zrealizować treści kursu w przelocie między serialem i prasowaniem ręczników.
 • Chcą po prostu zobaczyć jak to jest brać udział w jakimś kursie online. Miło mi, że chcesz sprawdzić na czym to polega, ale gwarantuję Ci, że z taką motywacją wiele nie osiągniesz.
[/dt_vc_list]

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ NA TYM KURSIE?

Niczego jeśli nie chcesz się czegokolwiek nauczyć 🙂

Ale jeśli jesteś zmotywowana do tego, by coś zmienić w swoim życiu to zapraszam Cię do zapoznania się z tematyką kursu.

MODUŁ I

PODEJMIJ WYZWANIE

Wprowadzenie do zarządzania czasem dla Kobiet…

czytaj wiecej

MODUŁ II

CELE I PRIORYTETY

Tutaj odpowiadamy sobie na pytanie PO CO? Po co potrzebujesz więcej…

czytaj wiecej

MODUŁ III

PLANOWANIE CZASU PRACY

Jak zaplanować pracę, by wykonać wszystko z naszej listy?…

czytaj wiecej

MODUŁ IV

ZARZĄDZANIE CZASEM ONLINE

W tym module dostaniesz informacje jak pracować w sieci i nie zginąć…

czytaj wiecej

MODUŁ V

ASERTYWNOŚĆ I CZAS

Brak asertywności to zmora Kobiet, które nie potrafią…

czytaj wiecej

MODUŁ VI

MOTYWACJA W ZARZĄDZANIU CZASEM

Motywacja to kluczowy element w kobiecym zarządzaniu czasem…

czytaj wiecej

MODUŁ VII

PREZENTY, BONUSY, INSPIRACJE

To moduł podsumowujący cały kurs z prezentami dla Ciebie…

czytaj wiecej

JAK WYGLĄDA KONSTRUKCJA KURSU?

[dt_vc_list]

 • Kurs składa się z 7 modułów o ściśle określonej tematyce.
 • W każdym module masz: film wprowadzający do tematu, podcast opisujący technikę zarządzania czasem z danego tematu, ćwiczenie do samodzielnego wykonania, podsumowanie tematu w formie pdf do czytania (dla wzrokowców), motywator Pani Swojego Czasu do pobrania.
 • Kurs jest dostępny dla Ciebie zaraz po uiszczeniu opłaty – dostajesz ode mnie mejla z loginem i hasłem, za pomocą których logujesz się na stronie www.czaspani.pl
 • Hasło i login są dla Ciebie dożywotnie. Oznacza to, że z kursu możesz korzystać do końca swojego życia, ale pamiętaj, że moja 24 godzina dostępność mejlowa wynikająca z zakupu kursu ma miejsce tylko do 12 lutego.
 • Po uzyskaniu hasła i loginu możesz zacząć realizować swój kurs. Możesz wszystkie moduły zrealizować od razu, a możesz realizować je dzień po dniu. Sposób wykonania zależy od Ciebie. Ja jednak, dbając o Twoją systematyczność będę przez 7 dni (począwszy od daty zakupu) wysyłać Ci mejlowe przypomnienia o tym, by zrealizować kolejny moduł kursu.
[/dt_vc_list]

A KIM JA JESTEM, ŻEBY CIEBIE UCZYĆ?

Nikim szczególnym prawdę mówiąc 🙂 Prowadzę bloga Pani Swojego Czasu bo zawodowo zajmuję się czasem i temat ten mnie fascynuje.

Od 2006 roku prowadzę szkolenia z umiejętności miękkich, w tym z zarządzania czasem. Za mną tysiące godzin spędzonych na sali szkoleniowej. Poza tym jestem żoną i mamą dwójki synów, z których jeden jest chory na cukrzycę typu 1, co wymaga od nas niezwykłej dyscypliny i zorganizowania. Dodatkowo prowadzę bloga Mama Cukiereczka.

Nie musisz się decydować na współpracę ze mną w ciemno. Zobacz po prostu kto mi już zaufał:

Gabi Ku

Gabriela Kuca

Jak to wszystko pogodzić? Jak zdążyć? Jak nie zwariować? Pytania mnożyły się i kłębiły w mojej głowie od dawna. Jako mama trzech przedszkolaków i właścicielka młodego biznesu jestem w ciągłym niedoczasie i niedospaniu.Blog Pani Swojego Czasu to koło ratunkowe dla takich zajętych kobiet, jak ja. Porady Oli Budzyńskiej są bardzo celne, autentyczne i sprawdzone. Wdrażam je stopniowo i dzięki temu żyje mi się lżej, łatwiej i przyjemniej. Nie tonę w morzu zadań, tylko wypełniam je strategicznie, wg priorytetów i list.Pani Swojego Czasu to blog ekspercki pisany lekkim piórem. Polecam każdej Pani i już nie mogę doczekać się kursów i konsultacji!

Ewa-Stefanowska-1024x680

Ewa Chopkowicz

Ola Budzyńska to jedna z najbardziej zorganizowanych, rzetelnych i profesjonalnych osób, jakie znam.Poza byciem Kobietą -Rakietą, Kobietą- Pistoletem, Ola jest też bardzo fajna, ciepła, sympatyczna i wspierająca i ma dokładnie ułożony i przemyślany system wartości, zgodnie z którym żyje i TO WIDAĆ. Można mieć świetną pracę, dobre, ciepłe relacje z dziećmi i mężem, przyjaciół i czas na swoje blogowe pasje? Można! Ale to się samo nie dzieje! Na to trzeba codziennie pracować, mieć odwagę do zmian a przede wszystkim myśleć i działać! Ola to robi.

[dt_fancy_separator]
Viola

Viola Grzelka

Ola, Ty piszesz, ja czytam i z każdego Twojego artykułu coś biorę dla siebie.Sprowadzasz na ziemię, motywujesz. Szczególnie lubię Twoje techniczne wtorki. Dostaję czasem worek, a nawet powiedziałabym, wór praktycznych narzędzi od Ciebie.Tak, tak wiem, że teraz moja kolej…:-)

Santi

Santi

Pani Swojego Czasu  uporządkowała mi foldery na dysku, kazała siadać tyłem do bałaganu w godzinach pracy, wyłączyła powiadomienia na komórce, zamknęła kilka zbędnych okien w przeglądarce. Czasami odcina mi internet w ogóle. A wszystko to sprawia, że jestem szczęśliwsza, bo bardziej produktywna. Z upływającym czasem-najlepszym przyjacielem a nie największym wrogiem. Mniej walki, więcej radości oto efekty współpracy.

[dt_fancy_separator]
Jolanta-Pieniek1

Jolanta Pieniek

Ola Budzyńska to fantastyczna kobieta. Bardzo dynamiczna, wręcz – wulkan energii. Oprócz tego niebywale kreatywna. Kobieta z pasją. Wszystko to, co robi, robi na 200%. I za to bardzo Ją podziwiam. Szczególnie, że jest Właścicielką i realizatorką kilku projektów.Podziwiam Olę za Jej siłę i determinację. W momencie ostatnich przygotowań do otwarcia Szkoły Guwernantek okazało się, że u Jej małego synka zdiagnozowano cukrzycę. Co zrobiła Ola? Zakasała rękawy by zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Co więcej – od razu rozpoczęła pisanie bloga dla rodzin z podobnym problemem. To dowód na to, że pomaganie innym, wspieranie ich i dzielenie się wiedzą ma we krwi. Zadałam Jej kiedyś pytanie – „Ola, jak Ty to kobieto wszystko ogarniasz”? Ola się uśmiechnęła i powiedziała tajemniczo – niedługo się dowiesz. Dowiedziałam się i już wszystkim polecam – Pani Swojego Czasu – to najnowszy projekt Oli Budzyńskiej – kobiety z pasją!

Kamila Chyła

Kamila Chyła

Pani Swojego Czasu działa na mnie jak puszka szpinaku na Popeye’a. Bo wiadomo… idzie jak burza. Ja też tak chcę!Podziwiam Panią za tempo pracy i konsekwencję. Ja jestem typem osoby, która ma mnóstwo pomysłów, gorzej z ich wdrożeniem. Dlatego motywator Pani Swojego Czasu: „Przestań gadań, zacznij działać” wisi u mnie na lodówce tuż obok ukochanego „Keep Calm and Travel a lot”.Podziwiam Panią za to, że świetnie radzi sobie z łączeniem obowiązków. Cukrzyca synka, Szkoła Guwernantek, liczne szkolenia i blog Pani Swojego Czasu. Jeśli można tyle rzeczy na raz ogarnąć, to ja chcę wiedzieć jak!Czego się od Pani nauczyłam? Ustalania priorytetów. Też mam dużo zadań do wykonania. Dzięki Pani Swojego Czasu zaczęłam podchodzić do moich zadań jak do projektów i rozpisywać je na wielkiej kartce papieru. Wypisuję wszystkie działania, które się muszę wykonać, żeby zadanie można było uznać za skończone.Dzięki Pani Swojego Czasu zaczęłam podchodzić do moich zadań jak do projektów i rozpisywać je na wielkiej kartce papieru. Wypisuję wszystkie działania, które się muszę wykonać, żeby zadanie można było uznać za skończone.

[dt_fancy_separator]
Aleksandra Cieślicka

Aleksandra Cieślicka

Ola Budzyńska to jedna z najbardziej zorganizowanych, rzetelnych i profesjonalnych osób, jakie znam.Poza byciem Kobietą -Rakietą, Kobietą- Pistoletem, Ola jest też bardzo fajna, ciepła, sympatyczna i wspierająca i ma dokładnie ułożony i przemyślany system wartości, zgodnie z którym żyje i TO WIDAĆ. Można mieć świetną pracę, dobre, ciepłe relacje z dziećmi i mężem, przyjaciół i czas na swoje blogowe pasje? Można! Ale to się samo nie dzieje! Na to trzeba codziennie pracować, mieć odwagę do zmian a przede wszystkim myśleć i działać! Ola to robi.

ILE TO KOSZTUJE?

DUŻO MNIEJ NIŻ NA ZDJĘCIU 🙂

Chciałabym, by każda Kobieta była w stanie zakupić ten kurs dlatego cena jest bardzo przystępna.

cena za cały kurs – 249 złotych

Bądź jednak świadoma tego, że kurs jest wart znacznie więcej i taka cena JUŻ NIGDY się nie powtórzy! Masz więc jedyną okazję kupić ten kurs tak tanio!

A CO JEŚLI BĘDZIESZ NIEZADOWOLONA?

30 DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Ostatnią rzeczą, której pragnę to to, żebyś była niezadowolona z udziału w kursie. Nie jest moim celem naciągnąć Cię na wydanie pieniędzy lecz przekonanie, że warto nauczyć się zarządzania czasem.

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu weźmiesz aktywny udział w kursie, obejrzysz i przesłuchasz wszystkie materiały, wykonasz ćwiczenia i nie osiągniesz NIC i będziesz niezadowolona, to zwrócę ci całą zapłaconą przez Ciebie kwotę.

Bez sztuczek, bez haczyków.

KOLEJNA EDYCJA KURSU – JESIEŃ 2016

MASZ JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli jednak bardzo bardzo bardzo potrzebujesz go już teraz to napisz do mnie – postaram się coś z tym zrobić. 🙂

[dt_contact_form fields=”name,email,telephone,message” message_height=”7″ required=”name,email,message” button_size=”medium”]

Contact information

Address:
8500 Beverly Boulevard Los Angeles, CA 90048

Phone numbers:
(424) 123-0045, (424) 123-0067

Email:
sales@yoursite.com

Social links:[dt_social_icons animation=”none”][dt_social_icon target_blank=”true” icon=”facebook” link=”https://www.facebook.com/WordPress.Premium.Theme” /][dt_social_icon target_blank=”true” icon=”twitter” link=”https://twitter.com/premium_theme” /][dt_social_icon target_blank=”true” icon=”google” link=”https://plus.google.com/‎” /][dt_social_icon target_blank=”true” icon=”dribbble” link=”http://dribbble.com/dream-theme” /][dt_social_icon target_blank=”true” icon=”pinterest” link=”http://pinterest.com/dreamtheme/” /][dt_social_icon target_blank=”true” icon=”instagram” link=”http://instagram.com/dream_theme_photo” /][/dt_social_icons]